wczytywanie strony

O nas

Firma "Gacek" posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych zegarów.

Nasze zegary rzeźbione

Przez cały CZAS naszej działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty były symbolem najwyższej jakości i doskonałości. Dzięki połączeniu innowacji technologicznych w obróbce drewna z dużymi umiejętnościami, cel ten udało nam się osiągnąć.

W naszej ofercie znajdą Państwo zegary kwarcowe nowej generacji, zegary mechaniczne oraz piękną ręcznie wykonaną w drewnie rzeźbę ludową i sakralną.

Nowoczesność ...

Jesteśmy firmą nowoczesną, co oznacza że inwestujemy w nowe technologie i ciągle rozwijamy nasze umiejętności oraz zaplecze technologiczne naszego zakładu. Dzięki temu możemy uzyskać precyzję oraz dokładność, niedostępną dawnym mistrzom.

... i tradycja

Nie zapominamy jednak że niepowtarzalnych charakter naszych zegarów i wyrobów, możemy uzyskać tylko dzięki talentowi i wypracowanym przez lata umiejętnościom i technikom rzeźbiarskim. Dlatego staramy się w zrównoważony sposób łączyć to co nowe, ze starym, uzyskując wyroby, które znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju ale także poza jego granicami.

Tworzymy dla Ciebie

Ciągle wprowadzamy nowe wzory i rozszerzamy naszą ofertę, tak aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy również otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami, z chęcią poznamy Twoje wymagania i oczekiwania, oraz zaproponujemy rozwiązania oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Nasza oferta